مقالات و پروژه های دانشجویی 911

مقاله، تحقیق، پایان نامه، پاورپوینت و پروژه های دانشجویی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 303
  • بازدید دیروز : 508
  • بازدید کل : 551269

پیوند ها

آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها


آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها

به نام خدا و با سلام

باتوجه به نیاز جامعه وبلاگ نویس به افزایش بازدید وبلاگ بر آن شدیم مراحل افزایش بازدید کننده ویژه وبلاگ‌های فارسی را مرحله به مرحله از ابتدا تا پربازدید شدن وبلاگ آموزش دهیم.

اولین قدم برای شروع همیشه یک ایده و موضوع خوب برای شروع بوده و خواهد بود، بلافاصله بعد از ایده پردازی نیاز به انتخاب یک اسم برای وبلاگ داریم.

انتخاب اسم یکی از مراحل مشکل اما بسیار مهم است، اسم انتخابی بهتر است تا حد امکان با موضوع و ایده شما ارتباط داشته باشد.

تا حد امکان کوتاه و بدون کاراکترهای اضافی نظیر علامت منها -، اعداد و غیره باشد.

بعد از انتخاب اسم مناسب وبلاگ را در یکی از سرویس دهنده‌های ارائه دهنده وبلاگ ثبت کنید.

در انتخاب سرویس دهنده دقت کنید، بهتر است از سرویس دهنده‌های قدیمی استفاده کنید که وبلاگتان دچار قطعی نشود یا بعد از مدتی مطالب از بین نرود.

بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ و بلاگ اسکای می‌تواند گزینه‌های بهتری نسبت به سرویس دهنده‌های دیگر باشد.

در وبلاگی که ایجاد کردید فعلاً فقط یک مطلب درج کنید و سعی کنید بعد از ثبت وبلاگ از بروزرسانی های مکرر خودداری کنید تا وبلاگتان را در گوگل ثبت کنید.

بعد از ثبت وبلاگ در موتورهای جستجو اقدام به بروز رسانی کنید که برای این بخش هم آموزش‌هایی هست که در ادامه عرض می‌کنم.

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل:

برای ثبت وبلاگ خود در گوگل وارد لینک زیر شوید.

http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

در قسمت آدرس- :URL

آدرس وبلاگ خود را به این صورت وارد کنید

(http://nameblog.servisblog.com)

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

سپس روی گزینه (نشانی وب را به فهرست بیفزا) کلیک کنید، بهتر است در دو روز این عملیات را انجام دهید.

یک هفته تا ده روز طول می‌کشد تا وبلاگ شما در موتورهای جستوجو وارد شود، برای تست اینکه وبلاگتان در گوگل ثبت شده یا خیر این عبارت را در گوگل جستوجو کنید.

site:http://nameblog.servisblog.com

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

بعد از اینکه وبلاگ در گوگل ثبت شد کار افزایش آمار بازدید را شروع کنید، قبل از آن هر اقدامی تقریباً بی فایده است.

انتخاب قالب وبلاگ:

طرح قالب وبلاگ یکی از مهمترین عوامل برای حفظ بازدید کننده‌ای است که وارد وبلاگ شما شده است.

طرح قالب بهتر است متناسب با مطالب در نظر گرفته شود تا به سلیقه شخصی

این نکته بسیار مهم است، بیننده‌هایی که وارد وبلاگتان می‌شوند را نباید آسان از دست دهید.

از پیغام‌های خوش آمد گویی در ورود و خداحافظی از کاربر در هنگام خروج پرهیز کنید.

نحوه به روز رسانی مطالب بسیار مهم:

بعد از اینکه مطمئن شدید وبلاگتان در موتور جستوجوی گوگل ثبت شده می‌بایست به نحوه بروز رسانی وبلاگتان بیندیشید.

سعی کنید از کپی کردن مطالب از سایت‌ها و وبلاگ‌ها پرهیز کنید و یا حداقل مطالب را دستکاری کنید چون گوگل متوجه می‌شود که مطالب کپی شده و امتیازی برای وبلاگتان در نظر نمی‌گیرد.

هنگام کپی مطالب ابتدا همه مطلب را در یک فایل notepad قرار دهید، فایل نت پد در تمامی ویندوزها وجود دارد.

از منوی استارت > all programs > سپس گزینه Accessories > و سپس فایل نت پد Notepad

اما این سؤال ایجاد می‌شود که این چه کمکی به مطلب وبلاگ می‌کند!؟ بسیاری از سایت‌ها در متن خود از لینک استفاده می‌کنند و وقتی شما مطلب را مستقیم از سایتی بردارید و در وبلاگتان قرار دهید.

گوگل دقیقاً متوجه می‌شود که مطلب کپی است و از کجا کپی شده، اما وقتی مطلب را در این فایل قرار دهید و بلافاصله همان مطلب را از این فایل کپی کرده و در وبلاگ درج کنید.

لینک‌ها و کدهای اضافی که در متن به صورت مخفی وجود دارد حذف می‌شود و مطلب خالص را در وبلاگتان درج می‌کنید، حتماً مطالب را نیز ویرایش کنید و برخی کلمات را تغییر دهید که کپی بودن مطلب از نظر گوگل مشخص نشود.

چنانچه مطلب شما عکس و تصویر نیست و فقط متن است، برای متن خود یک تصویر انتخاب کنید که بالای مطلب قرار دهید و تا حد امکان تصویر با موضوع متن همخوانی داشته باشد.

این کار باعث شیک شدن وبلاگ و جذب بازدید کننده می‌شود.

سعی کنید از درج تصاویر بسیار بزرگ یا بسیار کوچک خود داری کنید.

عرض تصویر بهتر است 400 پیکسل باشد، در صورت امکان گوشه تصویر آدرس وبلاگ خود را کوچک درج کنید.

این کار نشان می‌دهد که مطلب اختصاصی برای وبلاگ شما آماده شده و بیننده نمی‌تواند مطلب را در سایت یا وبلاگ دیگری پیدا کند.

از درج متن با سایز بزرگ در عکس پرهیز کنید چرا که زیبایی تصویر بسیار مهم است.

هم اکنون تمام سرویس دهنده‌های وبلاگ این امکان را دارند که مطلب را با تنظیم ساعت و تاریخ توسط کاربر، در آینده نمایش دهند.

سعی کنید از این امکان بهرمند شوید، مطلب را طوری تنظیم کنید که ساعت 3 الی 5 بامداد در وبلاگ درج شود.

اما علت اینکار، در این ساعات بروز رسانی وبلاگ‌ها به حداقل می‌رسد، همیشه وبلاگ‌های بروز شده در صفحه اصلی سرویس دهنده درج می‌شود.

صفحه اول سرویس دهنده‌ها هم معمولاً دارای پیج رنک بالا است، پس هرچه زمان بیشتری وبلاگ شما در صفحه نخست نمایش داده شود از نظر گوگل ارزشمندتر است و پیج رنک بالاتری دریافت می‌کنید.

پس همیشه این نکته بسیار مهم را در ذهن داشته باشید که بهترین زمان بروز رسانی وبلاگ‌ها 3 الی 5 بامداد است، سعی کنید از ساعت دقیق هم استفاده نکنید چرا که معمولاً همه این کار را می‌کنند و در یک لحظه تعداد زیادی وبلاگ بروز می‌شود.

مثلاً ساعت 3:12 دقیقه را انتخاب کنید که اگر تعدادی کاربر ساعت 3 وبلاگشان را بروز کرده‌اند وبلاگ شما بعد از اینها بروز رسانی شود و حداقل یک ساعت در صفحه اصلی سرویس دهنده باقی بماند.

از لینک در مطلبتان استفاده کنید، برخی کلمات را انتخاب کنید و از طریق علامت زنجیر که در همه سرویس دهنده‌ها وجود دارد آن کلمه را به صفحه اول وبلاگتان لینک کنید.

علت اینکار این است که در صورتی که وبلاگهای دیگر از مطالب شما کپی کنند، گوگل متوجه این امر می‌شود و امتیازی به آن وبلاگ‌ها نمی‌دهد و امتیاز را برای وبلاگ شما منصوب می‌کند.

همچنین بیننده وبلاگ‌هایی که از مطالب شما کپی کرده‌اند ممکن است روی لینک‌هایی که در متن قرار دادید کلیک کنند و وارد وبلاگ شما شوند و بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

پس هرگز از کدهای راست کلیک ممنوع و قفل انتخاب متن استفاده نکنید و اجازه دهید محتوی وبلاگ شما با این ترفند کپی شود و از کپی کردن‌ها سود ببرید.

همیشه بخشی از چند خط از متن را در بخش اصلی وبلاگ درج کنید و متن اصلی را در ادامه مطلب قرار دهید.

این روش دو حسن دارد، اول اینکه صفحه اصلی وبلاگ شما مرتب است و شلوغ بنظر نمی‌رسد، دوم اینکه بیننده هر مطلبی که دوست دارد مطالعه کند روی ادامه مطلب کلیک می‌کند و آمار بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

وبلاگتان را پشت سر هم بروز نکنید، از درج مطلب در آینده استفاده کنید و در هر 24 ساعت حداقل 1 مطلب و حداکثر 2 مطلب درج کنید.

به این صورت فرصت می‌دهید که گوگل مطالب را شناسایی کند، چنانچه پشت سر هم مطلب را در وبلاگ قرار دهید بسیاری از مطالب در گوگل شناسایی نمی‌شود و زحمات شما بی ثمر باقی خواهد ماند.

هنکامی که مطلب شما کاملاً آماده ارسال می‌شود، از کلمات کلیدی که در هر سرویس دهنده این بخش وجود دارد استفاده کنید، کلماتی که فکر می‌کنید بیشتر جستوجو می‌شود را وارد کنید، هرگز در این بخش جمله وارد نکنید و فقط کلمات کلیدی حداکثر تا 3 لغت برای هر کلمه کلیدی وارد کنید.

و در مجموع بیش از پنج کلمه کلیدی انتخاب نکنید چرا که هر کلمه‌ای که انتخاب می‌شود یک صفحهٔ جداگانه در وبلاگ بوجود می‌آید و صفحات زیاد با مطالب کم باعث سردرگمی موتورهای جستوجو می‌شود، پنج کلمه کلیدی برای هر مطلب کاملاً استاندارد است.

تنظیمات و آخرین نکات کلیدی:

در صفحه اصلی وبلاگ بیش از 12 مطلب قرار ندهید و در بخش تنظیمات وبلاگ، مطالب صفحه اصلی را بین 8 الی 12 تنظیم کنید.

اجازه دهید مطالب قدیمی در صفحه آرشیو مطالب قرار بگیرند، صفحات آرشیو از دید گوگل هرگز پنهان نیست و در نتیجه جستوجو نمایش داده می‌شود.

از آرشیو هفتگی استفاده نکنید، آرشیو ماهانه بهترین گزینه است.

با هر وبلاگی تبادل لینک نکنید، چرا که شما حرفه‌ای وبلاگ نویسی می‌کنید و می‌توانید امتیازهای زیادی کسب کنید، با تبادل لینک این امتیاز را با وبلاگ دیگری تقسیم می‌کنید و همینطور وبلاگ مورد نظر امتیازش را با وبلاگ شما تقسیم می‌کند.

پس تا حد امکان فقط با وبلاگ‌های بهتر از خودتان تبادل لینک کنید که مطمئن هستید این تبادل لینک برای شما سودمند است.

از ابتدا انتظار بازدید چند هزارتایی را نداشته باشید و هرگز سعی نکنید با تقلب آمار وبلاگتان را بالا ببرید، با بکار گیری این روش‌هایی که در این مطلب مطالعه کردید هر روز تعداد بیننده بیشتری از روز قبل خواهید داشت و آمار بازدید صعودی نشانه موفقیت شماست.

  انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 5397

برچسب های مهم

آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

((به نام امید ناامیدان)) *مژده* دوستان گرامی با توجه به رضایت شما از این پکیج و رسیدن شما به درامد های بالا قیمت این پکیج افزایش یافت. تیم ما تا رسیدن شما به درامد 5/000/000 تومانی در روز با شما خواهد بود. پس با ایمیل و تلگرام تیم ما در ارتباط باشید و درصورت عدم رضایت پس از خرید مبلغ به ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون جهت سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمائید . ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

بسم الله الرحمن الرحیم نکته مهم:قبل از هر گونه سوال از همکاران و پشتیبانی،این متن را تا انتها مطالعه کنید.مطمئنا به سوالات شما راجع به این روش ها تا انتهای متن پاسخ داده شده است. با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

فعالسازی ربات کهن کتاب

فعالسازی ربات کهن کتاب

درود همراهان گرامی ربات کهن کتاب به دلیل اینکه کتاب های زیادی در آن قرار دارد برای ما هزینه هایی دارد نظیر فعالسازی سرور ربات ، حجم زیاد کتاب ها ، محدودیت های دانلود و... مجبوریم از کاربران هزینه ای به مبلغ هشت هزار تومان دریافت شود برای نگهداری سرور ربات و... با ...

مقاله، تحقیق، پروژه، پایان نامه، پاورپوینت

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما