مقالات و پروژه های دانشجویی 911

مقاله، تحقیق، پایان نامه، پاورپوینت و پروژه های دانشجویی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 308
  • بازدید دیروز : 371
  • بازدید کل : 520593

پیوند ها

آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها


آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها

به نام خدا و با سلام

باتوجه به نیاز جامعه وبلاگ نویس به افزایش بازدید وبلاگ بر آن شدیم مراحل افزایش بازدید کننده ویژه وبلاگ‌های فارسی را مرحله به مرحله از ابتدا تا پربازدید شدن وبلاگ آموزش دهیم.

اولین قدم برای شروع همیشه یک ایده و موضوع خوب برای شروع بوده و خواهد بود، بلافاصله بعد از ایده پردازی نیاز به انتخاب یک اسم برای وبلاگ داریم.

انتخاب اسم یکی از مراحل مشکل اما بسیار مهم است، اسم انتخابی بهتر است تا حد امکان با موضوع و ایده شما ارتباط داشته باشد.

تا حد امکان کوتاه و بدون کاراکترهای اضافی نظیر علامت منها -، اعداد و غیره باشد.

بعد از انتخاب اسم مناسب وبلاگ را در یکی از سرویس دهنده‌های ارائه دهنده وبلاگ ثبت کنید.

در انتخاب سرویس دهنده دقت کنید، بهتر است از سرویس دهنده‌های قدیمی استفاده کنید که وبلاگتان دچار قطعی نشود یا بعد از مدتی مطالب از بین نرود.

بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ و بلاگ اسکای می‌تواند گزینه‌های بهتری نسبت به سرویس دهنده‌های دیگر باشد.

در وبلاگی که ایجاد کردید فعلاً فقط یک مطلب درج کنید و سعی کنید بعد از ثبت وبلاگ از بروزرسانی های مکرر خودداری کنید تا وبلاگتان را در گوگل ثبت کنید.

بعد از ثبت وبلاگ در موتورهای جستجو اقدام به بروز رسانی کنید که برای این بخش هم آموزش‌هایی هست که در ادامه عرض می‌کنم.

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل:

برای ثبت وبلاگ خود در گوگل وارد لینک زیر شوید.

http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

در قسمت آدرس- :URL

آدرس وبلاگ خود را به این صورت وارد کنید

(http://nameblog.servisblog.com)

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

سپس روی گزینه (نشانی وب را به فهرست بیفزا) کلیک کنید، بهتر است در دو روز این عملیات را انجام دهید.

یک هفته تا ده روز طول می‌کشد تا وبلاگ شما در موتورهای جستوجو وارد شود، برای تست اینکه وبلاگتان در گوگل ثبت شده یا خیر این عبارت را در گوگل جستوجو کنید.

site:http://nameblog.servisblog.com

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

بعد از اینکه وبلاگ در گوگل ثبت شد کار افزایش آمار بازدید را شروع کنید، قبل از آن هر اقدامی تقریباً بی فایده است.

انتخاب قالب وبلاگ:

طرح قالب وبلاگ یکی از مهمترین عوامل برای حفظ بازدید کننده‌ای است که وارد وبلاگ شما شده است.

طرح قالب بهتر است متناسب با مطالب در نظر گرفته شود تا به سلیقه شخصی

این نکته بسیار مهم است، بیننده‌هایی که وارد وبلاگتان می‌شوند را نباید آسان از دست دهید.

از پیغام‌های خوش آمد گویی در ورود و خداحافظی از کاربر در هنگام خروج پرهیز کنید.

نحوه به روز رسانی مطالب بسیار مهم:

بعد از اینکه مطمئن شدید وبلاگتان در موتور جستوجوی گوگل ثبت شده می‌بایست به نحوه بروز رسانی وبلاگتان بیندیشید.

سعی کنید از کپی کردن مطالب از سایت‌ها و وبلاگ‌ها پرهیز کنید و یا حداقل مطالب را دستکاری کنید چون گوگل متوجه می‌شود که مطالب کپی شده و امتیازی برای وبلاگتان در نظر نمی‌گیرد.

هنگام کپی مطالب ابتدا همه مطلب را در یک فایل notepad قرار دهید، فایل نت پد در تمامی ویندوزها وجود دارد.

از منوی استارت > all programs > سپس گزینه Accessories > و سپس فایل نت پد Notepad

اما این سؤال ایجاد می‌شود که این چه کمکی به مطلب وبلاگ می‌کند!؟ بسیاری از سایت‌ها در متن خود از لینک استفاده می‌کنند و وقتی شما مطلب را مستقیم از سایتی بردارید و در وبلاگتان قرار دهید.

گوگل دقیقاً متوجه می‌شود که مطلب کپی است و از کجا کپی شده، اما وقتی مطلب را در این فایل قرار دهید و بلافاصله همان مطلب را از این فایل کپی کرده و در وبلاگ درج کنید.

لینک‌ها و کدهای اضافی که در متن به صورت مخفی وجود دارد حذف می‌شود و مطلب خالص را در وبلاگتان درج می‌کنید، حتماً مطالب را نیز ویرایش کنید و برخی کلمات را تغییر دهید که کپی بودن مطلب از نظر گوگل مشخص نشود.

چنانچه مطلب شما عکس و تصویر نیست و فقط متن است، برای متن خود یک تصویر انتخاب کنید که بالای مطلب قرار دهید و تا حد امکان تصویر با موضوع متن همخوانی داشته باشد.

این کار باعث شیک شدن وبلاگ و جذب بازدید کننده می‌شود.

سعی کنید از درج تصاویر بسیار بزرگ یا بسیار کوچک خود داری کنید.

عرض تصویر بهتر است 400 پیکسل باشد، در صورت امکان گوشه تصویر آدرس وبلاگ خود را کوچک درج کنید.

این کار نشان می‌دهد که مطلب اختصاصی برای وبلاگ شما آماده شده و بیننده نمی‌تواند مطلب را در سایت یا وبلاگ دیگری پیدا کند.

از درج متن با سایز بزرگ در عکس پرهیز کنید چرا که زیبایی تصویر بسیار مهم است.

هم اکنون تمام سرویس دهنده‌های وبلاگ این امکان را دارند که مطلب را با تنظیم ساعت و تاریخ توسط کاربر، در آینده نمایش دهند.

سعی کنید از این امکان بهرمند شوید، مطلب را طوری تنظیم کنید که ساعت 3 الی 5 بامداد در وبلاگ درج شود.

اما علت اینکار، در این ساعات بروز رسانی وبلاگ‌ها به حداقل می‌رسد، همیشه وبلاگ‌های بروز شده در صفحه اصلی سرویس دهنده درج می‌شود.

صفحه اول سرویس دهنده‌ها هم معمولاً دارای پیج رنک بالا است، پس هرچه زمان بیشتری وبلاگ شما در صفحه نخست نمایش داده شود از نظر گوگل ارزشمندتر است و پیج رنک بالاتری دریافت می‌کنید.

پس همیشه این نکته بسیار مهم را در ذهن داشته باشید که بهترین زمان بروز رسانی وبلاگ‌ها 3 الی 5 بامداد است، سعی کنید از ساعت دقیق هم استفاده نکنید چرا که معمولاً همه این کار را می‌کنند و در یک لحظه تعداد زیادی وبلاگ بروز می‌شود.

مثلاً ساعت 3:12 دقیقه را انتخاب کنید که اگر تعدادی کاربر ساعت 3 وبلاگشان را بروز کرده‌اند وبلاگ شما بعد از اینها بروز رسانی شود و حداقل یک ساعت در صفحه اصلی سرویس دهنده باقی بماند.

از لینک در مطلبتان استفاده کنید، برخی کلمات را انتخاب کنید و از طریق علامت زنجیر که در همه سرویس دهنده‌ها وجود دارد آن کلمه را به صفحه اول وبلاگتان لینک کنید.

علت اینکار این است که در صورتی که وبلاگهای دیگر از مطالب شما کپی کنند، گوگل متوجه این امر می‌شود و امتیازی به آن وبلاگ‌ها نمی‌دهد و امتیاز را برای وبلاگ شما منصوب می‌کند.

همچنین بیننده وبلاگ‌هایی که از مطالب شما کپی کرده‌اند ممکن است روی لینک‌هایی که در متن قرار دادید کلیک کنند و وارد وبلاگ شما شوند و بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

پس هرگز از کدهای راست کلیک ممنوع و قفل انتخاب متن استفاده نکنید و اجازه دهید محتوی وبلاگ شما با این ترفند کپی شود و از کپی کردن‌ها سود ببرید.

همیشه بخشی از چند خط از متن را در بخش اصلی وبلاگ درج کنید و متن اصلی را در ادامه مطلب قرار دهید.

این روش دو حسن دارد، اول اینکه صفحه اصلی وبلاگ شما مرتب است و شلوغ بنظر نمی‌رسد، دوم اینکه بیننده هر مطلبی که دوست دارد مطالعه کند روی ادامه مطلب کلیک می‌کند و آمار بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

وبلاگتان را پشت سر هم بروز نکنید، از درج مطلب در آینده استفاده کنید و در هر 24 ساعت حداقل 1 مطلب و حداکثر 2 مطلب درج کنید.

به این صورت فرصت می‌دهید که گوگل مطالب را شناسایی کند، چنانچه پشت سر هم مطلب را در وبلاگ قرار دهید بسیاری از مطالب در گوگل شناسایی نمی‌شود و زحمات شما بی ثمر باقی خواهد ماند.

هنکامی که مطلب شما کاملاً آماده ارسال می‌شود، از کلمات کلیدی که در هر سرویس دهنده این بخش وجود دارد استفاده کنید، کلماتی که فکر می‌کنید بیشتر جستوجو می‌شود را وارد کنید، هرگز در این بخش جمله وارد نکنید و فقط کلمات کلیدی حداکثر تا 3 لغت برای هر کلمه کلیدی وارد کنید.

و در مجموع بیش از پنج کلمه کلیدی انتخاب نکنید چرا که هر کلمه‌ای که انتخاب می‌شود یک صفحهٔ جداگانه در وبلاگ بوجود می‌آید و صفحات زیاد با مطالب کم باعث سردرگمی موتورهای جستوجو می‌شود، پنج کلمه کلیدی برای هر مطلب کاملاً استاندارد است.

تنظیمات و آخرین نکات کلیدی:

در صفحه اصلی وبلاگ بیش از 12 مطلب قرار ندهید و در بخش تنظیمات وبلاگ، مطالب صفحه اصلی را بین 8 الی 12 تنظیم کنید.

اجازه دهید مطالب قدیمی در صفحه آرشیو مطالب قرار بگیرند، صفحات آرشیو از دید گوگل هرگز پنهان نیست و در نتیجه جستوجو نمایش داده می‌شود.

از آرشیو هفتگی استفاده نکنید، آرشیو ماهانه بهترین گزینه است.

با هر وبلاگی تبادل لینک نکنید، چرا که شما حرفه‌ای وبلاگ نویسی می‌کنید و می‌توانید امتیازهای زیادی کسب کنید، با تبادل لینک این امتیاز را با وبلاگ دیگری تقسیم می‌کنید و همینطور وبلاگ مورد نظر امتیازش را با وبلاگ شما تقسیم می‌کند.

پس تا حد امکان فقط با وبلاگ‌های بهتر از خودتان تبادل لینک کنید که مطمئن هستید این تبادل لینک برای شما سودمند است.

از ابتدا انتظار بازدید چند هزارتایی را نداشته باشید و هرگز سعی نکنید با تقلب آمار وبلاگتان را بالا ببرید، با بکار گیری این روش‌هایی که در این مطلب مطالعه کردید هر روز تعداد بیننده بیشتری از روز قبل خواهید داشت و آمار بازدید صعودی نشانه موفقیت شماست.

  انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 5014

برچسب های مهم

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

مقاله، تحقیق، پروژه، پایان نامه، پاورپوینت

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما