مقالات و پروژه‌های دانشجویی 911

مقاله، تحقیق، پاورپوینت و پروژه‌های دانشجویی

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 56
  • بازدید دیروز : 241
  • بازدید کل : 588358

پیوند ها

آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها


آموزش افزایش آمار بازدید ویژه سایت و وبلاگ‌ها

به نام خدا و با سلام

باتوجه به نیاز جامعه وبلاگ نویس به افزایش بازدید وبلاگ بر آن شدیم مراحل افزایش بازدید کننده ویژه وبلاگ‌های فارسی را مرحله به مرحله از ابتدا تا پربازدید شدن وبلاگ آموزش دهیم.

اولین قدم برای شروع همیشه یک ایده و موضوع خوب برای شروع بوده و خواهد بود، بلافاصله بعد از ایده پردازی نیاز به انتخاب یک اسم برای وبلاگ داریم.

انتخاب اسم یکی از مراحل مشکل اما بسیار مهم است، اسم انتخابی بهتر است تا حد امکان با موضوع و ایده شما ارتباط داشته باشد.

تا حد امکان کوتاه و بدون کاراکترهای اضافی نظیر علامت منها -، اعداد و غیره باشد.

بعد از انتخاب اسم مناسب وبلاگ را در یکی از سرویس دهنده‌های ارائه دهنده وبلاگ ثبت کنید.

در انتخاب سرویس دهنده دقت کنید، بهتر است از سرویس دهنده‌های قدیمی استفاده کنید که وبلاگتان دچار قطعی نشود یا بعد از مدتی مطالب از بین نرود.

بلاگفا، پرشین بلاگ، میهن بلاگ و بلاگ اسکای می‌تواند گزینه‌های بهتری نسبت به سرویس دهنده‌های دیگر باشد.

در وبلاگی که ایجاد کردید فعلاً فقط یک مطلب درج کنید و سعی کنید بعد از ثبت وبلاگ از بروزرسانی های مکرر خودداری کنید تا وبلاگتان را در گوگل ثبت کنید.

بعد از ثبت وبلاگ در موتورهای جستجو اقدام به بروز رسانی کنید که برای این بخش هم آموزش‌هایی هست که در ادامه عرض می‌کنم.

آموزش ثبت وبلاگ در گوگل:

برای ثبت وبلاگ خود در گوگل وارد لینک زیر شوید.

http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

در قسمت آدرس- :URL

آدرس وبلاگ خود را به این صورت وارد کنید

(http://nameblog.servisblog.com)

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

سپس روی گزینه (نشانی وب را به فهرست بیفزا) کلیک کنید، بهتر است در دو روز این عملیات را انجام دهید.

یک هفته تا ده روز طول می‌کشد تا وبلاگ شما در موتورهای جستوجو وارد شود، برای تست اینکه وبلاگتان در گوگل ثبت شده یا خیر این عبارت را در گوگل جستوجو کنید.

site:http://nameblog.servisblog.com

در قسمت nameblog آدرس وبلاگ و در قسمت servisblog.com آدرس سرویس دهنده باید نوشته شود.

بعد از اینکه وبلاگ در گوگل ثبت شد کار افزایش آمار بازدید را شروع کنید، قبل از آن هر اقدامی تقریباً بی فایده است.

انتخاب قالب وبلاگ:

طرح قالب وبلاگ یکی از مهمترین عوامل برای حفظ بازدید کننده‌ای است که وارد وبلاگ شما شده است.

طرح قالب بهتر است متناسب با مطالب در نظر گرفته شود تا به سلیقه شخصی

این نکته بسیار مهم است، بیننده‌هایی که وارد وبلاگتان می‌شوند را نباید آسان از دست دهید.

از پیغام‌های خوش آمد گویی در ورود و خداحافظی از کاربر در هنگام خروج پرهیز کنید.

نحوه به روز رسانی مطالب بسیار مهم:

بعد از اینکه مطمئن شدید وبلاگتان در موتور جستوجوی گوگل ثبت شده می‌بایست به نحوه بروز رسانی وبلاگتان بیندیشید.

سعی کنید از کپی کردن مطالب از سایت‌ها و وبلاگ‌ها پرهیز کنید و یا حداقل مطالب را دستکاری کنید چون گوگل متوجه می‌شود که مطالب کپی شده و امتیازی برای وبلاگتان در نظر نمی‌گیرد.

هنگام کپی مطالب ابتدا همه مطلب را در یک فایل notepad قرار دهید، فایل نت پد در تمامی ویندوزها وجود دارد.

از منوی استارت > all programs > سپس گزینه Accessories > و سپس فایل نت پد Notepad

اما این سؤال ایجاد می‌شود که این چه کمکی به مطلب وبلاگ می‌کند!؟ بسیاری از سایت‌ها در متن خود از لینک استفاده می‌کنند و وقتی شما مطلب را مستقیم از سایتی بردارید و در وبلاگتان قرار دهید.

گوگل دقیقاً متوجه می‌شود که مطلب کپی است و از کجا کپی شده، اما وقتی مطلب را در این فایل قرار دهید و بلافاصله همان مطلب را از این فایل کپی کرده و در وبلاگ درج کنید.

لینک‌ها و کدهای اضافی که در متن به صورت مخفی وجود دارد حذف می‌شود و مطلب خالص را در وبلاگتان درج می‌کنید، حتماً مطالب را نیز ویرایش کنید و برخی کلمات را تغییر دهید که کپی بودن مطلب از نظر گوگل مشخص نشود.

چنانچه مطلب شما عکس و تصویر نیست و فقط متن است، برای متن خود یک تصویر انتخاب کنید که بالای مطلب قرار دهید و تا حد امکان تصویر با موضوع متن همخوانی داشته باشد.

این کار باعث شیک شدن وبلاگ و جذب بازدید کننده می‌شود.

سعی کنید از درج تصاویر بسیار بزرگ یا بسیار کوچک خود داری کنید.

عرض تصویر بهتر است 400 پیکسل باشد، در صورت امکان گوشه تصویر آدرس وبلاگ خود را کوچک درج کنید.

این کار نشان می‌دهد که مطلب اختصاصی برای وبلاگ شما آماده شده و بیننده نمی‌تواند مطلب را در سایت یا وبلاگ دیگری پیدا کند.

از درج متن با سایز بزرگ در عکس پرهیز کنید چرا که زیبایی تصویر بسیار مهم است.

هم اکنون تمام سرویس دهنده‌های وبلاگ این امکان را دارند که مطلب را با تنظیم ساعت و تاریخ توسط کاربر، در آینده نمایش دهند.

سعی کنید از این امکان بهرمند شوید، مطلب را طوری تنظیم کنید که ساعت 3 الی 5 بامداد در وبلاگ درج شود.

اما علت اینکار، در این ساعات بروز رسانی وبلاگ‌ها به حداقل می‌رسد، همیشه وبلاگ‌های بروز شده در صفحه اصلی سرویس دهنده درج می‌شود.

صفحه اول سرویس دهنده‌ها هم معمولاً دارای پیج رنک بالا است، پس هرچه زمان بیشتری وبلاگ شما در صفحه نخست نمایش داده شود از نظر گوگل ارزشمندتر است و پیج رنک بالاتری دریافت می‌کنید.

پس همیشه این نکته بسیار مهم را در ذهن داشته باشید که بهترین زمان بروز رسانی وبلاگ‌ها 3 الی 5 بامداد است، سعی کنید از ساعت دقیق هم استفاده نکنید چرا که معمولاً همه این کار را می‌کنند و در یک لحظه تعداد زیادی وبلاگ بروز می‌شود.

مثلاً ساعت 3:12 دقیقه را انتخاب کنید که اگر تعدادی کاربر ساعت 3 وبلاگشان را بروز کرده‌اند وبلاگ شما بعد از اینها بروز رسانی شود و حداقل یک ساعت در صفحه اصلی سرویس دهنده باقی بماند.

از لینک در مطلبتان استفاده کنید، برخی کلمات را انتخاب کنید و از طریق علامت زنجیر که در همه سرویس دهنده‌ها وجود دارد آن کلمه را به صفحه اول وبلاگتان لینک کنید.

علت اینکار این است که در صورتی که وبلاگهای دیگر از مطالب شما کپی کنند، گوگل متوجه این امر می‌شود و امتیازی به آن وبلاگ‌ها نمی‌دهد و امتیاز را برای وبلاگ شما منصوب می‌کند.

همچنین بیننده وبلاگ‌هایی که از مطالب شما کپی کرده‌اند ممکن است روی لینک‌هایی که در متن قرار دادید کلیک کنند و وارد وبلاگ شما شوند و بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

پس هرگز از کدهای راست کلیک ممنوع و قفل انتخاب متن استفاده نکنید و اجازه دهید محتوی وبلاگ شما با این ترفند کپی شود و از کپی کردن‌ها سود ببرید.

همیشه بخشی از چند خط از متن را در بخش اصلی وبلاگ درج کنید و متن اصلی را در ادامه مطلب قرار دهید.

این روش دو حسن دارد، اول اینکه صفحه اصلی وبلاگ شما مرتب است و شلوغ بنظر نمی‌رسد، دوم اینکه بیننده هر مطلبی که دوست دارد مطالعه کند روی ادامه مطلب کلیک می‌کند و آمار بازدید وبلاگ شما بالاتر می‌رود.

وبلاگتان را پشت سر هم بروز نکنید، از درج مطلب در آینده استفاده کنید و در هر 24 ساعت حداقل 1 مطلب و حداکثر 2 مطلب درج کنید.

به این صورت فرصت می‌دهید که گوگل مطالب را شناسایی کند، چنانچه پشت سر هم مطلب را در وبلاگ قرار دهید بسیاری از مطالب در گوگل شناسایی نمی‌شود و زحمات شما بی ثمر باقی خواهد ماند.

هنکامی که مطلب شما کاملاً آماده ارسال می‌شود، از کلمات کلیدی که در هر سرویس دهنده این بخش وجود دارد استفاده کنید، کلماتی که فکر می‌کنید بیشتر جستوجو می‌شود را وارد کنید، هرگز در این بخش جمله وارد نکنید و فقط کلمات کلیدی حداکثر تا 3 لغت برای هر کلمه کلیدی وارد کنید.

و در مجموع بیش از پنج کلمه کلیدی انتخاب نکنید چرا که هر کلمه‌ای که انتخاب می‌شود یک صفحهٔ جداگانه در وبلاگ بوجود می‌آید و صفحات زیاد با مطالب کم باعث سردرگمی موتورهای جستوجو می‌شود، پنج کلمه کلیدی برای هر مطلب کاملاً استاندارد است.

تنظیمات و آخرین نکات کلیدی:

در صفحه اصلی وبلاگ بیش از 12 مطلب قرار ندهید و در بخش تنظیمات وبلاگ، مطالب صفحه اصلی را بین 8 الی 12 تنظیم کنید.

اجازه دهید مطالب قدیمی در صفحه آرشیو مطالب قرار بگیرند، صفحات آرشیو از دید گوگل هرگز پنهان نیست و در نتیجه جستوجو نمایش داده می‌شود.

از آرشیو هفتگی استفاده نکنید، آرشیو ماهانه بهترین گزینه است.

با هر وبلاگی تبادل لینک نکنید، چرا که شما حرفه‌ای وبلاگ نویسی می‌کنید و می‌توانید امتیازهای زیادی کسب کنید، با تبادل لینک این امتیاز را با وبلاگ دیگری تقسیم می‌کنید و همینطور وبلاگ مورد نظر امتیازش را با وبلاگ شما تقسیم می‌کند.

پس تا حد امکان فقط با وبلاگ‌های بهتر از خودتان تبادل لینک کنید که مطمئن هستید این تبادل لینک برای شما سودمند است.

از ابتدا انتظار بازدید چند هزارتایی را نداشته باشید و هرگز سعی نکنید با تقلب آمار وبلاگتان را بالا ببرید، با بکار گیری این روش‌هایی که در این مطلب مطالعه کردید هر روز تعداد بیننده بیشتری از روز قبل خواهید داشت و آمار بازدید صعودی نشانه موفقیت شماست.

  انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 6093

برچسب های مهم

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

مقاله، تحقیق، پاورپوینت و پروژه‌های دانشجویی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما